Vakantiewoning de Prachtvink
De 28-persoons vakantiewoning de Prachtvink bevindt zich in het Zuid-Limburgse dorpje Mechelen. Als u aan komt rijden bij het domein van de familie Vinken ligt de vakantiewoning de Prachtvink goed verstopt aan het einde van een doodlopend zandweg.
De woning maakt onderdeel uit van het landgoed van de familie Vinken dat een maar liefst 30 ha groot terrein betreft. De omgeving biedt u zowel gemoedelijke bedrijvigheid alsook gigantisch veel rust en ruimte.
Op het terrein staan de blonde zoogkoeien in de stal. Er staan paarden in de diverse weiden, en voor de paardenliefhebber is een zandpiste aanwezig. Er is een kleine mini-camping voor kamperen bij de boer en een gigantisch stuk natuurgebied waar u heerlijk kunt wandelen. Aan de straatzijde bevinden zich nog het huis van de eigenaren, een vakwerkboerderij en de leemkleurige vakantiewoningen de Gouvink en de Boekvink.
In 2018 is de oude bovenstal, die zich letterlijk boven de stallen bevindt, volledig verbouwd en gerestaureerd tot een goed uitgeruste 28-persoons vakantiewoning. Met 12 slaapkamers en maar liefst 14 badkamers is deze woning een zeer mooie aanvulling aan het huizen bestand van Beaujean Vacances.
Via het grote overdekte terras heeft u toegang tot de vakantiewoning. U komt direct binnen in een gigantische leefruimte. In deze openruimte die nagenoeg de volledige benedenverdieping beslaat bevinden zich de open keuken, de woonkamer en het eetgedeelte.
Door een uitbouw aan de zijkant en een lichtstraat in de keuken is het een mooie licht leefruimte.
Er is een grote 8 meter lange eettafel, en een tweede iets kleine eettafel waar u spelletjes kunt doen. Er is een grote ruime zithoek in de woonkamer en een tweede knusse zithoek in de uitbouw.
De ruime U-vormige keuken is zeer goed geoutilleerd en voorzien van alles wat nodig is om voor 28 gasten een zeer uitgebreid diner te bereiden.
Op de begane grond is er een 2-persoons rolstoeltoegankelijke slaapkamer voorzien van een ruime badkamer met douche, wastafel en toilet. Verder bevinden zich op de begane grond nog 3 badkamers voorzien van douche, wastafel en toilet en een separaat toilet. Perfect om u direct te kunnen douchen na een sportieve activiteit.
Via twee trapopgangen in de woonkamer kunt u de bovenverdieping bereiken. Een waar pronkstuk. De oude metalen spanten vormen de originele dak hoogte van de stal van voor de verbouwing. Aan deze lange gangen grenzen acht 2-persoons slaapkamers, twee 3-persoons slaapkamers en één 4-persoonsslaapkamers. Op 1 na zijn alle slaapkamers voorzien van een eigen douche en wastafel. Op de gang bevinden zich twee separate toiletten.
Buiten beschikt u werkelijk over een zee van ruimte. Vanaf het overdekte terras heeft een volledig vrij uitzicht. Enkel de paarden zijn uw overburen. Op de grote speelweide is een vuurstookplaat aanwezig en voor de kinderen is een trampoline en een vogelschommel voorzien. Verder is het boerenbedrijf natuurlijk heel interessant voor de kinderen en het 30ha grote grondgebied is de droom van elk kind!
Wilt u liever even genieten van totale stilte en niks anders horen dan het kabbelen van de Geul en de vogels om u heen? Dan hoeft u enkel 100 meter te lopen en u bevindt zich midden in een natuurgebied. De vakantiewoning ligt namelijk aan de rand van een natuurgebied op een unieke locatie midden in het Geuldal. Hier bevindt zich ook meteen het Bovenste bos, een bijzonder fraai wandelgebied. Tijdens uw wandeling kunt u als u geluk heeft, dassen, vossen en reeën zien.
Kortom, in de vakantiewoning de Prachtvink biedt u zowel binnen als buiten een zee van ruimte om te genieten van uw gezelschap!