De 18-persoonsvakantiewoning ’t Veld 1A ligt in een prachtig heuvelachtig gebied in het meest zuidelijke stukje van Nederland. U zult versteld staan van het uitzicht dat u hier heeft. De monumentale vakwerkboerderij dateert uit 1737 en is met veel liefde gerestaureerd en gerenoveerd door de familie Beaujean. De boerderij is omgetoverd tot twee bijzondere groepsaccommodaties: ’t Veld 1 en ’t Veld 1A.
Grote groep?
Het is ook mogelijk om de vakantiewoningen ’t Veld 1 en ’t Veld 1A samen te boeken voor een groep van maximaal 34 personen. Neem telefonisch contact met ons op als u hierin geïnteresseerd bent.
Binnen
‘t Veld 1A bevindt zich in de voormalige schuur van de vakwerkboerderij. De woning heeft een warme boerse uitstraling met haar vloer van rode plavuizen en muren van mergelblokken en leemstuc. In de woonkamer is een knusse zithoek gecreëerd rondom de imposante mergelhaard. Aan de andere kant van de woonkamer staat een lange eettafel die plek biedt voor uw hele gezelschap. In de echte Limburgse keuken kunt u lekker kokkerellen en een bourgondische maaltijd bereiden. De keuken is namelijk voorzien van alle gemakken, zoals een 6-pitsgasfornuis, grote oven, magnetron, koelkast met vriesvak, koffieapparaat, waterkoker én vaatwasser.
Via de trapopgang komt u terecht op de eerste verdieping waar zich twee luxe badkamers (met douche, wastafel en toilet) en vijf slaapkamers bevinden. Er zijn drie tweepersoonskamers en twee vierpersoonskamers. De kamers worden gesierd door hun scheve raampjes, houten vloeren, originele vakwerk en mergelstenen muren. Op de tweede verdieping bevindt zich een vierpersoonsslaapkamer met ensuite badkamer. Deze badkamer is voorzien van een wastafel, toilet en luxe hoekbad.
Buiten
Buiten heeft u een prachtig uitzicht over de omringende weilanden met grazende dieren. U Beschikt over een privéterras en privétuin waar u helemaal tot rust kunt komen. Ook kinderen kunnen zich goed vermaken hier, want de gasten van ’t Veld 1 en ’t Veld 1A delen ook een gezamenlijke tuin met voetbalgoal, speeltoestel en tafeltennistafel. Neem wel zelf batjes mee als u wenst te tafeltennissen.
Sauna
De vakantie wordt natuurlijk extra leuk als u een sauna tot uw beschikking heeft. In de authentieke schuur bij de vakantiewoningen bevindt zich een achtpersoonssauna met een inloopdouche, voetenbad en twee ligstoelen. De sauna wordt gedeeld met eventuele gasten van ’t Veld 1.
Droomhuis voor een weekend
Auteursduo Haest & De Graaff gaf in de bundel ‘Droomhuis voor een weekend’ (onder het kopje ‘Twee-onder-een-kapboerderij met uitzicht en mergelhaard’) een mooie omschrijving van ’t Veld 1A:
“De haard is opgebouwd uit zachtgele Kunrader mergelblokken, in het midden is het mergel zwartgeblakerd. Genieten van een spectaculair haardvuur doen we op een stel zwartlederen banken. De kamer is boers prachtig, de wanden zijn opgebouwd uit mergelblokken en aan de bovenzijde afgewerkt met leemstuc, op de vloer liggen rode plavuizen. Aan de andere kant van de haard staan twee houten eettafels met kroonluchters erboven.”