De 39-persoonsvakantiewoning “Iets Moois” ligt in het prachtige heuvellandschap van Gemmenich, nog geen 4 km verwijderd van de Nederlandse grens. Deze inspirerende vakantiewoning biedt niet alleen veel rust en ruimte, maar ook alle benodigde comfort om luxueus te genieten met vrienden en familie.
Toen en nu
Vanaf het begin van de 20e eeuw maakte Iets Moois deel uit van een boerenhoeve genaamd Gut Linde. Deze hoeve was vernoemd naar de reusachtige, eeuwenoude lindeboom die pronkte op het 9 hectare grote terrein. In 2006 werd de boerenhoeve opgekocht en verdeeld over de drie huidige eigenaren. Iets Moois was op dat moment niet meer dan een lege bouwkavel. Toch zagen de nieuwe eigenaren direct de potentie van deze plek en startten ze aan een grote verbouwing. In 2013 stond er een prachtige, gigantische vakantiewoning. De woning is niet alleen leuk voor het oog, maar ook nog eens een ecovriendelijk.
Binnen
U komt binnen in de hal, waar u meteen al een ruimtelijk gevoel ervaart. Vervolgens loopt u door naar de grote L-vormige eetkamer. De wanden worden gesierd door moderne schilderijen die, net als vele andere kunststukken in het huis, te koop zijn. De sobere vloer van gevlinderd beton staat in mooi contrast met het speelse, kleurrijke interieur. U profiteert in de eetkamer van veel natuurlijk licht en u heeft hier u een prachtig uitzicht over de glooiende heuvels met fruitbomen. De designtafels (waaraan 40 mensen kunnen plaatsnemen) zijn makkelijk in de door u gewenste opstelling te plaatsen. Geniet met uw gezelschap van een uitgebreid diner dat is bereid in de grote open keuken. De keuken is voorzien van alle moderne gemakken zoals twee vaatwassers, twee ovens, twee koelkasten, een vrieskist, een luxe koffieapparaat en natuurlijk een keur aan kookgerei en servies. Zowel in de eetkamer als in de woonkamer heeft u zicht op de bijzondere openhaard. De woonkamer is een uitnodigende ruimte met oranje banken, vrolijke kunststukken en tafeltjes gemaakt van boomstammen. Er staat ook een grote tv (met dvd-speler) en er liggen allerlei tijdschriften voor u klaar.
De veertien slaapkamers liggen verdeeld over drie verdiepingen. Alle slaapkamers zijn sfeervol ingericht en voorzien van eenpersoonsboxsprings. Twaalf van de slaapkamers beschikken over een eigen badkamer. Voor de kamerverdeling kunt u het beste een kijkje nemen op de plattegrond.
In het souterrain bevinden zich aan de ene kant drie tweepersoonskamers met een eigen badkamer (voorzien van een Italiaanse designwastafel, regendouche en toilet). Aan de andere kant van het souterrain bevindt zich een kleurrijke kinderkamer met ruimte voor acht kinderen. Er zijn verschillende spelletjes aanwezig en een tv met dvd's. De kinderkamer beschikt ook over een eigen badkamer. Op de eerste verdieping bevinden zich vijf tweepersoonskamers en één driepersoonskamer, alle met een eigen badkamer. Op de tweede verdieping vindt u twee vierpersoonskamers met eigen badkamer, en twee tweepersoonskamers met een gedeelde badkamer. De gedeelde badkamer is voorzien van een whirlpool, Italiaanse designwastafel en toilet.
Buiten
Het pronkstuk van deze vakantiewoning is toch wel de enorme tuin met alles erop en eraan. Op de kopse kant van de woning bevindt zich een fijn terras waar u met zijn allen kunt genieten van de zon. Een stukje verder de heuvel af bevindt zich een waar speelparadijs voor kinderen. Er is namelijk een pingpongtafel en zandbak en er zijn diverse speeltoestellen. Bovendien is er alle ruimte om te voetballen en ravotten. Voor de volwassenen is er een romantische stookplaats, waar u niet alleen een kampvuurtje kunt stoken, maar ook kunt barbecueën. U zult hier gegarandeerd gezellige avonden beleven.